Napište nám

Kontaktujte nás

Zavoláme Vám

Volejte +420 602 303 772

O společnosti

Společnost WOOR byla založena 15. července 1996. Jedná se o ryze českou společnost s jediným společníkem.

První skromné sídlo společnosti se nacházelo na Praze 9. V současnosti je sídlo na Praze 1, a to v budově Millennium Plaza v ulici V Celnici. Hlavním korespondenčním místem je Centrum zákaznické podpory pro ČR na Hlinecku. Dlouhodobě zavedenou praxí a filosofií společnosti WOOR je fakt, že jednací místnosti jsou kanceláře klientů nebo dle dohody s klientem kdekoliv v České republice, ale hlavním komunikačním kanálem zůstává telefon, e-mail a internet.

V průběhu let společnost řídili čtyři jednatelé. Mezi nejvýznamnější jednatele patřil Bc. Martin Pšaidl, jehož následná historie se psala především v České pojišťovně, a.s., dnes pracuje v soukromé sféře. V současné době je jednatelem společnosti JUDr. Luboš Mikeška, který zaujal tuto pozici 29. listopadu 2004 (www.justice.cz). Doktor Mikeška je součástí advokátní kanceláře JUDr. Lubomír Procházka se sídlem v Jevanech (www.akprocha.cz) a současně vykonává funkci starosty obce Všeradov (www.obecvseradov.cz).

Hlavní a jedinou činností WOOR je od roku 1996 zprostředkovatelská a poradenská činnost v oblasti pojištění. Společnost v plném rozsahu splňuje podmínky stanovené zákonem č.170/2018 Sb., Zákon o distribuci pojištění a zajištění, svou činnost realizuje jako samostatný zprostředkovatel, dříve pod registracemi č. 000007PM (pojišťovací makléř) a č. 032997PA (pojišťovací agent) vedených u ČNB (www.cnb.cz *). Profesní pojištění odpovědnosti za škodu je sjednáno s limitem 3,4 mil. EUR u Kooperativa Pojišťovna, a.s., Vienna Insurace Group. Společnost operuje především na pojistném trhu v ČR, ale má územní rozsah do všech zemí EU s orientací na Slovensko.

Ostatní informace o společnosti Vám rádi sdělíme při prvním osobním kontaktu.

* Po kliknutí na odkaz www.cnb.cz, vyplňte šestimístný kód a při opětovné kliknutí na tento odkaz budete již automaticky přesměrováni na základní informace vedené u ČNB.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.